ІНСТЕ

ІНСТЕ
ІНСТЕ
ІНСТЕ
ІНСТЕ
ІНСТЕ
ІНСТЕ
ІНСТЕ
ІНСТЕ
ІНСТЕ
ІНСТЕ
ІНСТЕ

http://inste.com.ua/

Щодня ми спостерігаємо, як росте кількість церков України. Пастор, усвідомивши важливість церкви у житті суспільства, вирішив приділяти значну увагу навчанню віруючих. У серпні 2000 року в Україну приїхала Теммі Свейлз – місіонерка зі Сполучених Штатів Америки, представник Всесвітнього об’єднання церков „Відкрита Біблія” та директор ІНСТЕ в Україні. Саме Теммі і привезла цю систему навчання в Україну й у нашу церкву. Її було запрошено до міста Луцька розпочинати діяльність теологічного інституту.

Перший набір на початковий рівень навчання у теологічному інституті ІНСТЕ розпочався у грудні 2000 року. Три групи студентів складали цей набір на навчання у луцькому інституті при нашій церкві. Пізніше, з ростом церкви, їх кількість значно збільшилась. Фактично освітня програма ІНСТЕ в "Царстві Божому" стала філіалом заочного теологічного інституту в м.Луцьку. На сьогодні в ІНСТЕ навчається близько 40 студентів із нашої церкви та церков об’єднання. Керівником інституту є Світлана Пилипчук. За період існування інституту багато студентів зросли духовно і стали лідерами різних церковних служінь.
Заочний інститут ІНСТЕ – освітня програма, ціль якої полягає у вирішенні проблеми церкви 21-го століття, а саме в підготовці кваліфікованих служителів. Перший рівень ІНСТЕ розроблений для усіх бажаючих зростати у вірі та служити Богу в церкві. Другий рівень – програма, спрямована на підготовку лідерів, котрі зрілі та готові вести одне з церковних служінь. ІНСТЕ включає в свій курс: вивчення тексту Старого та Нового Заповітів, вивчення доктрин церкви, історії церкви як соціального інституту, навчання студентів лідерству та ін.
Засновником заочного теологічного інституту є подружжя Ніка та Леони Вендітті. Леона Вендітті має багатий досвід як у системі освіти, так і у місіонерській роботі. У 1981 році вона виїхала в Іспанію для місіонерської роботи, де і заснувала ІНСТЕ у 1982 році. Вона є автором 28-ми книг, котрі складають навчальний план інституту. Леона Вендітті – бакалавр у галузі теології та історії, а також має три ступені аспіранта в галузі освіти.
Нік Вендітті тривалий час жив та навчався у Нью-Йорку, а потім переїхав в Іспанію, де прийняв Ісуса в серце та одразу в 1983 році вступив у ІНСТЕ. В той час став служити в церквах Об’єднання Відкритої Біблії (Open Bible). У 1987 році Нік та Леона одружились. Нік Вендітті отримав ступінь магістра богослів’я в 1993 році, а в 1998 році – доктора богослів’я. Подружжя продовжує спільну роботу в ІНСТЕ, співпрацюючи у виданні книг ІНСТЕ.
ІНСТЕ в Україні.