Бачення

 

Бачення церкви «Царство Боже» –– явити Ісуса світу. Для цього проводяться  різноманітні євангелізаційні проекти. Крім того, кожен християнин – це реклама свого Бога, бо «спасенний наповняється бажанням спасати».
Зустріч з Богом завжди несе зміни. Слідування за Ним – це процес постійного духовного росту через учнівство. Для здобуття духовної освіти в церкві працює програма ІНСТЕ, за допомогою якої студенти навчаються жити згідно з Волею Божою і вести за собою інших людей. Крім цього, кожен бажаючий може відвідувати різноманітні навчальні курси та конференції.
Бог живий, Він чує молитви і готовий діяти у всіх сферах людського життя. Тому в церкві є два види молитовних служінь: «загальноцерковна молитва», на котрій люди моляться за церкву,  і «молитва за потреби людей», де кожен може заявити про свою потребу або про потреби близьких.
Бог хоче спілкуватися з людьми. Тому на початку будь-якого служіння  є можливість славити і поклонятися Йому, переживати незабутні миті Його присутності.
Для того, щоб жодна людина не лишилася без уваги, в церкві діють кілька десятків домашніх церков. Там кожного можуть вислухати, дати пораду, помолитися. Крім того, всі бажаючі можуть послужити іншим.
Поспілкуватися з людьми близькими за долею, статусом чи інтересами можна відвідавши пасторалі – групи за інтересами.
Ми віримо, що  Бог  на кожну людину має план. Тому закликаємо кожного знайти своє місце в церкві і плідно служити Богу і людям.
Усвідомлюючи цінність  вірної настанови в дитинстві, церква великий акцент робить на молодіжне, підліткове та дитяче служіння. Недільна школа приймає діток від 0 до 16 років. Тут з ними граються, пригощають. Крім того, всі вони отримують подарунки, часто виступають на концертах, і найголовніше – вивчають Біблію. Бачення «молодіжки» – закласти міцний фундамент для дорослого життя. Для згуртування людей та їх відпочинку щороку організовуються молодіжні та дитячі табори.
Церква «Царство Боже» – це велика сім`я, яка пропонує кожній людині духовну їжу, піклування, реалізацію творчих здібностей та гарне проведення часу.
Сім`я «Царство Боже» чекає на Тебе!