Будівництво

Будівництво
Будівництво
Будівництво
Будівництво
Будівництво
Будівництво
Будівництво
Будівництво
Будівництво
Будівництво
Будівництво
Будівництво
Будівництво
Будівництво
Будівництво
Будівництво
Будівництво
Будівництво
Будівництво
Будівництво
Будівництво
Будівництво

Церква не є просто спорудою як зазвичай прийнято вважати, церква – це зібрання святих, котрі прийшли на богослужіння вшанувати та прославити Боже Ім’я за дане їм нове життя і спасіння. Для проведення богослужінь, ведення документації у церкві, втілення різних проектів, а також для пропозиції альтернативного дозвілля, церкві необхідні приміщення.
У 1995 році пастору Олександру Рудинцю відкрилось бачення на побудову великого храму. У ті часи ця ідея здавалась нездійсненною мрією, але пастор твердо вірив і докладав зусиль для того, щоб мрія здійснилась. Поділившись цим словом з Віталієм Ломакою, одним із дияконів церкви «Царство Боже», вони дійшли згоди щодо місця розташування майбутнього храму. 26 лютого 1998 року на сесії Луцької Міської ради було вирішено передати громаді «Незалежна Христова Церква» землю у постійне користування, про що свідчить Акт державної реєстрації України від 13 квітня 1998 року. Це право церковної громади на постійне користування  землею є рівним праву приватної власності на землю, що було підтверджено Конституційним судом України у 2007 році. Для розроблення проекту будівництва споруди у 1998 році керівники церкви запросили Заслуженого архітектора України Бідзілю Андрона Яношевича, який відтворив на папері бачення Господа щодо будівлі через слова пастора. На республіканській виставці проектів макет храму отримав відзнаку у вигляді диплому за оригінальність. 1999 рік був відданий створенню проектної документації та проведенню експертизи.
У 2000 році за 2000 гривень був викопаний котлован, що зовсім не відповідало тогочасним розцінкам. У 2001 році була закладена капсула з історичним посланням до наших нащадків і перший камінь будівництва. У тому ж році залили фундамент. У 2002 році за допомогою кваліфікованих фахівців дуже якісно і швидко був зведений цокольний поверх будови. У зв’язку з приростом чисельності членів церкви у 2002 році в проектну документацію були внесені зміни щодо чисельності місць у залі. Першим проектом було заплановано 650 місць, другим – 1200 місць у залі на двох балконах. Фундамент і цокольний поверх споруди будувались професіоналами, а три наступні поверхи – силами братів, залучених на будівництво. Це тривало протягом 2004, 2005 та 2006 років, тоді зводився один поверх у рік. У 2007 році були підняті колони і проводилась підготовка для встановлення даху. Загалом проектом визначено розмістити у храмі такі об’єкти:
- на першому поверсі – «Гартування тіла» – басейн для хрещення, тренажерний і танцювальний зали, телестудію, редакцію газети;
- на другому поверсі – «Укріплення Духа» – християнську книгарню-бібліотеку, благодійну їдальню, медичні кабінети – масажний, фізпроцедур, стоматологічний кабінет (за прикладом акціх «Лікарі без кордонів» місії «Емануїл» з США), а також кабінети, де розміщуватимуться робочі місця служителів церкви, офіс церкви;
- на третьому поверсі – «Святеє святих» – молитовний зал на 1200 місць;
- На четвертому поверсі – «Навчання та відпочинок» – біблійна школа, заочний інститут ІНСТЕ, кімнати для підліткового та молодіжного служінь, апартаменти гостей.
Служіння будівництва включає у себе не лише спорудження храму, а й проповідування Божого Слова серед робітників. Певний час разом із будівництвом діяв реабілітаційний центр. За час його роботи було навернено до Бога багато людей і близько 35 охрещено.
Будівництво храму церкви «Царство Боже» ще триває. Можливо, не так швидко, як хотілося б, але кожна нова цеглина – це матеріалізація Слова Всевишнього, жертовності та посвячення людей, які довіряють Йому і допомагають храму підноситись вгору.