Домашні групи

Домашні групи
Домашні групи
Домашні групи
Домашні групи
Домашні групи
Домашні групи
Домашні групи
Домашні групи

Місією служіння домашніх груп є виховання і зрощування лідера для церкви. Організація домашніх груп відбувається таким чином: у понеділок після завершення робочого дня віруючі церкви «Царство Боже» збираються у домівках людей, які надали свою оселю для проведення домашньої групи; на домашніх групах лідер нагадує християнам те, про що говорилось на недільному зібранні; після обговорення люди моляться, а потім господарі домівки, зазвичай, пригощають гостей чаєм, а до чаю усі смакують тим, що принесли із собою як гостинець. Завданням кожного з лідерів домашніх груп є: виростити та підготувати лідера для служіння у церкві, оскільки церква їх все більше потребує і хоче бачити готовими та спроможними взяти на себе відповідальність за інших людей, котрих теж треба підбадьорювати і підіймати. Лідеру необхідно бути особливо уважним та чутливим, щоб серед членів домашньої групи виявити потенційного лідера і допомогти йому зрости. Перше, що необхідно йому помічати у людях – це невгасимий оптимізм, тобто вміння у будь-якій ситуації бачити позитив і запалювати ним оточуючих; далекоглядність, уміння та бажання працювати в команді, бути гнучким тощо.
На домашніх зібраннях люди вчаться будувати відносини між собою, використовуючи християнський принцип «один до одного»: любіть один одного, поважайте один одного, прощайте один одного, підбадьорюйте один одного і т. д. Молитвами один за одного у спільності з іншими членами домашніх груп люди просять Господа допомогти вирішити їх проблеми і потреби. Бог робить чудеса у їх життях, зцілює хвороби, зміцнює та об’єднує сім’ї. На домашніх групах під час молитви ми шукаємо Божої присутності і отримуємо відповіді. На зібраннях панує сімейна атмосфера і кожен, хто приходить, завжди відчуває на собі любов та піклування інших.
Спілкування віруючих не виступає самоціллю служіння, швидше воно є засобом досягнення поставленої перед ним цілі - формування християнського характеру і правильних християнських стосунків через спілкування і створення сімейної атмосфери.
Девіз цього служіння: «У спілкуванні віруючих стверджується істина».
Домашня група це:
Живий організм, котрий:
-  живиться (недільна проповідь – основа свідоцтва, одкровення, біблійні приклади);
-   росте (ріст – наслідок правильного збалансованого живлення. Кількісний ріст груп не можливий без якісних внутрішніх змін);
-   розмножується (будь-який живий організм, коли дорослішає, стає готовим до розмноження. Поділ груп є обов’язковим наслідком росту. Термін між поділами груп становить від 9 місяців до 1,5 року).
Сім’я (чим старший християнин, тим більшу відповідальність він має у сім’ї: виявляє піклування, опіку, участь).
Армія (володіє тактикою і стратегією. Стратегія – що робити? Тактика – як робити? Бойова готовність – навчати людей протистояти дияволу, молитись, поститись. Не менш важливо навчитись не тільки воювати, а й жити життям переможця).
Кожен, хто приходить на домашню групу, повинен знати: «Я приходжу у групу віддавати (час, участь, увагу, любов…). Я хочу навчитись бути не просто служителем, а слугою». Тут працює принцип «Віддаючи, отримувати».
На сьогодні у церкві діє 19 домашніх груп.

Дії 2:47 „І щоденно до Церкви Господь додавав тих, хто спасався”