Дозвілля

Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля
Дозвілля

Важливою частиною дозвілля церкви «Царство Боже»  є різноманітні тематичні вечори, організовувані з приводу певних свят або з якоїсь нагоди служителями церкви та молодіжним служінням. Впродовж двох останніх років були проведені вечірка у французькому стилі з нагоди Міжнародного жіночого дня, святкування 10-річчя театрального служіння, вечір талантів, сімейні зустрічі; молодіжним служінням: вечірка для дівчат, святкування Дня української армії, тематичні вечірки («Love is…», «Black and white»), молодіжні тусовки. Також молодь церкви активно долучається до організації таборів, бере участь в міжконфесійній грі «Хто знає», проводить конференції («Достойні найкращого» «Слідуй за Ісусом»), проводить футбольні змагання та цікаві зустрічі з музичними гуртами, спілкування й ігри з школярами, євангелізаційні акції по місту, екскурсії, походи в театр, кіно, на природу, тощо. Не менш активно долучаються до проведення дозвілля учасники служіння «Милосердя». Зокрема, перед початком навчального року в кількох церквах ДУХБ «Царство Боже» було проведено акцію «Здраствуй, школа!», а наприкінці осені вже кілька років поспіль проводиться захід для людей похилого віку «Свято сеньйорів». Проте на досягнутому не зупиняються: на молодіжних зустрічах, сімейних служіннях та домашніх групах постійно обговорюються нові плани, а у задумах служителів – безліч нових заходів та свят.
Пропонуємо інформацію для тих, хто хоче быльше дізнатися про проведення тематичних вечірок у церкві "Царство Боже":

Різдвяні посиденьки 14.01.2009 р. та 14.01.2014р.

Святкування Старого Нового року (14 січня) у церкві «Царство Боже» проводилось у формі українських посиденьок. Окрасою свята став особливий дрес-код - національне вбрання. Перше, що вражало кожного, хто заходив  у зал – це різноманітні красиві костюми. Очі людей сяяли радістю, кожен захоплено розглядав присутніх і посміхався від здивування. Традиційні вишиванки різного кольору, чоловічі шаровари, віночки та різнобарвні стрічки на головах дівчат створили атмосферу справжнього свята.

Посиденьки – це відпочинок, коли сім’ї та молодь збираються разом, щоб поспілкуватися, поспівати і посміятися разом. Головним же атрибутом кожного гостювання в українській господі завжди було частування чимось смачненьким. Тому і в нашій церковній сім’ї господині свята кожного присутнього пригощали перш за все національними стравами. До кожного столу подавали вареники з картоплею та шкварками. А особливого забарвлення святу надавали цукерки та запалені свічки.
Коли наші бабусі й дідусі збиралися на посиденьки, то завжди співали. Пісні були задушевні та з гумором, різні, як різнобарвною була й доля самого народу. Саме тому й цей вечір у стилі українських посиденьок розпочався виконанням пісень. Оскільки дійство припали на  різдвяні свята, перш за все лунали пісні різдвяного змісту. Таким чином, християни нашої церкви пригадали давні традиції та оновили їх.
Приємною несподіванкою свята стали гості з Волинського хору. Вони разом з усіма присутніми виконували колядки. Пізніше актори Лялькового театру представили захоплюючу постановку про створення світу.
Українці мають гарне почуття гумору, і тому люблять весело проводити час. Тому й на цьому святі було чимало гумористичних конкурсів. Цікавим змаганням виявилося виготовлення вареників чоловіками. Декілька братів змагалися, хто швидше і краще пошиє великого вареника. Спостерігати за цим дійством було справді весело. А наприкінці конкурсу суддя охарактеризувала кожен виріб і обрала найкращий.
Не менш цікавим конкурсом стала «Вишиванка». Завдання гри полягало в тому, щоб з липучого кольорового паперу створити орнамент на полотні. Три покоління змагалися в цьому конкурсі: молодь, люди середнього віку та старшого. Кожне покоління по-своєму розробило візерунок: сучасний, традиційний і давній, – і кожен неймовірно красивий.
Цікавинками цього вечора також стали дитячі колядки, конкурс силачів, демонстрування володіння козацькою шаблею Леонтієм Бондаруком та багато інших речей.
Ну і врешті, мабуть, жодні посиденьки не можуть відбутися без танців. Пролунали запальні мелодії і гості пригадали давній танок «Струмочок», завели хоровод і раділи перед Богом, як діти. В кінці дійства бажаючі фотографувалися біля прекрасних декорацій, зроблених в національному стилі.
Церква «Царство Боже» шанує традиції свого народу, його культуру і самобутність.

Англійська Вечірка 30.11.2013

Поринути у вишукану атмосферу Англії зуміли всі, хто завітав на святкування шостої річниці сімейного служіння в церкві «Царство Боже». Неперевершені капелюшки красувалися на головах прекрасних леді. Джентльмени ж одягнули метелики. Незважаючи на хмарну і дощову погоду Великобританії (символами якої були парасольки та імітовані хмари у декорації), навколо панувала радість і сміх.

Насамперед відбулося посвячення новоспечених молодих пар у Лицарі Сімейного Ордену. Привітали також ювілярів. Зокрема, Пастор Олександр та Ольга цього року відзначили тридцяту річницю шлюбу.  Також відзначили і інші пари, які відсвяткували круглі дати.

 

Чимало людей ділились своїми співочими талантами. Була проведена вже традиційна лотерея, завдяки якій щасливчики отримали смачні призи. Загалом, свято стало гарним часом відпочинку і спілкування у Божій сім’ї. Чекаємо й надалі реалізації подібних творчих задумів від організаторів.  

«Шерше ля фам» («Chercher la femme») 8. 03. 2009 р.
Ейфелева вежа в центрі сцени, розповіді ведучих про традиції французького народу, специфічний французький жаргон, французька музика, сукні у французькому стилі – усе це переносило присутніх на святі, присвяченому Міжнародному жіночому дню, до далекої країни вишуканості та мрій. Брати ще зранку готували все для того, аби сестрички почувалися як знатні персони на балу: одні мили та накривали столи, інші декорували їх букетами та свічками і сервірували, ще інші нарізали фрукти і викладали печиво; коли розпочалось святкування, вони розносили їжу по столах, пригощали круасанами, а наприкінці дійства дарували всім жінкам та дівчатам прекрасні подаруночки на згадку про свято – підставки під листівки й фотокартки у формі квіточок. Настрій нашим красуням піднімали також  виступи театральної групи церкви та акордеоніста Володимира.
Загалом свято подарувало багато позитивних емоцій і приємних сюрпризів, а кожна з представниць слабкої статі людства змогла насправді відчути себе слабкою, тендітною, ніжною і неповторно прекрасною, що підняло настрій на увесь подальший день.

«Все для тебе» 17.03.09
У нашій церковній сім’ї знову відбулася святкова подія! Незадовго після Міжнародного Жіночого Дня організатори вирішили провести вечір відпочинку під назвою «Все для тебе».
Тема вечора червоною ниткою проходила крізь усе свято. Кожен доклав зусиль, щоб приготуватися до цієї події. У залі зібралися люди, які хотіли подарувати один одному хороший настрій. До нас завітали гості з Ківерець, які підготували прекрасну музичну композицію. Сергій Лавренюк просто зачарував усіх гостей своєю віртуозною грою на баяні.
На вечір також були запрошені актори Волинського обласного театру ляльок, які виконали запальний іспанський танок, що підготували спеціально до цього свята. Потому ведуча провела лотерею, в якій взяли участь всі присутні. Багато людей отримали корисні  і приємні подарунки, зокрема кружки, дезодоранти, сіль для ванн, шоколад та ін. Навіть той, хто не отримав подарунка, здобув масу приємних вражень і задоволення.
Одна з домашніх груп представила музичну сценку за сюжетом кінофільму «Біле сонце пустелі». Завдяки цій постановці люди відкривали свою творчість і проявляли неабиякі акторські здібності.
Сестра Людмила, яка випікає тістечка, благословила всіх присутніх смачними еклерами. Кожен служив іншим тими талантами, якими обдарував його Господь.
Впродовж усього вечора лунала романтична музика, створюючи приємну атмосферу відпочинку. Всі учасники свята пішли додому з хорошим настроєм. Приємні спогади про спільне свято ще довго зігріватимуть серця людей.
Вечір талантів 4. 04. 2009 р.
Діти Божі всі без винятку талановиті. У нашій церкві одним з пріоритетних завдань є підтримувати і розвивати таланти в людях. Тому одним із заходів дозвілля стало проведення вечору талантів.
Це дійство допомогло відкрити нові, досі невідомі таланти. Зокрема, виявилося, що в нашій общині є сестра, яка робить надзвичайно красиві картини з соломки. З такого тендітного матеріалу сестра Валентина  творить дива. В її доробку вже є чимало картин на різну тематику. Цілу колекцію склали витвори, на яких зображено різноманітні храми. Великою приємністю стало те, що майстриня виготовила солом’яне зображення майбутнього храму, що будує наша церква.
«Царство Боже» багате на дизайнерів. Одна з них, сестра Руслана, представила свої роботи на виставці – шкіряні сумки ручної роботи. Наші сестри були в захопленні від творчого замислу авторки. Адже жінки так люблять сумочки! І кожна з них хотіла б мати такий шедевр у своїй колекції.
Сестра Ольга вже добре знана в колі церковної сім’ї за свої вишиванки. Ось і цього разу вона принесла красиві костюми, рушники та серветки, зроблені в традиційному українському стилі.
Завдяки святу виявилося, що серед нас є чудові фотохудожники. Вміння впіймати неповторну мить відобразилося на гарних фото кількох творців.
У другій частині вечора були сценічні виступи. Декілька сестер декламували власну поезію, яка зворушувала щирістю та оригінальністю. Гість з дочірньої церкви Юрій з Володимира-Волинського подарував присутнім пісні під акомпанемент гітари. Одна з домашніх груп, знана своєю творчістю і гумором, представила смішну сценку. Режисером виявилася Лариса Кучій, яка вже неодноразово писала сценарії та вірші  у підготовці різних свят.
А наостанок свята всі присутні змогли скуштувати смачненькі тортики, які виготовила Оля Тарасюк, і разом з тим внести свій невеличкий благодійний внесок у служіння милосердя.
По завершенні вечора усі мали змогу гарно поспілкуватись, поділитися враженнями і пішли додому з піднесеним настроєм. Дякуємо Богу за такі чудові сімейні свята!

«Бал» 29.11.2009 р.
Ідея проведення балу з’явилася не випадково, а як підтвердження статусу кожного християнина. В усі часи на бал збиралися люди царського походження, благородного роду.А оскільки християни мають статус «царів і священиків» і належать до Божого двору, доЙого сім’ї, то це стало мотивом для проведення балу. Статус нащадків Царя царів вимагає, щоб були свята такого рівня. Царськість передбачає найкраще. Тому й на цьому святі була прекрасна кухня, красивий одяг і величні декорації.  Зал був оформлений імпровізованими голубими колонами на сцені, які світилися зсередини. Під стелею були прикріплені величезні канделябри зі свічками.
Коли гості заходили до зали, звучала класична музика. Всі присутні були одягнені в прекрасні наряди. Для чоловіків обов’язковим елементом була краватка чи метелик, а для леді – вечірня сукня.
Під час свята звучала класична музика у виконанні камерного квартету. Вона додавала до загальної атмосфери свята справді царської величності, надихала і піднімала дух. У програмі також був старовинний чеський танок (XVI ст.), який виконали дівчата з танцювального служіння нашої церкви. Учасниці були одягнені в красиві сукні, що були пошиті вручну, так, як шили в ті давні часи.  Цей танок переніс присутніх в часи прекрасних дам і благородних лицарів.  Окрім того, й самі сімейні пари згодом танцювали вальс.
Театральне служіння церкви «Царство Боже» також підготувало сюрприз - мюзикл про гусеницю з крилами. Його композитором став брат з нашої церкви Костя Яворський. Основна ідея мюзиклу полягала в тому, що Бог дає крила. І якщо особистість не намагається зайняти чуже місце, а залишається собою, то в неї обов’язково  виростуть крила (незалежно, чи це кіт, чи собака, чи корова). Казкові костюми підготувала дизайнер Руслана Степанюк. Цей мюзикл був сповнений гумором, радістю та підбадьоренням.
Наприкінці вечора на столику ввезли в зал величезний торт у вигляді розгорнутої книги. На сторінках був надпис: «Ми належимо один одному, тому що Бог об’єднав наші серця назавжди».
Бал вдався! Учасники дійства були зворушені, натхненні і щасливі, утверджені в завіті один з одним і з Царем царів.

Вечір талантів  4. 04. 2009 р.
Діти Божі всі без винятку талановиті. У нашій церкві одним з пріоритетних завдань є підтримувати і розвивати таланти в людях. Тому одним із заходів дозвілля стало проведення вечору талантів.
Це дійство допомогло відкрити нові, досі невідомі таланти. Зокрема, виявилося, що в нашій общині є сестра, яка робить надзвичайно красиві картини з соломки. З такого тендітного матеріалу сестра Валентина  творить дива. В її доробку вже є чимало картин на різну тематику. Цілу колекцію склали витвори, на яких зображено різноманітні храми. Великою приємністю стало те, що майстриня виготовила солом’яне зображення майбутнього храму, що будує наша церква.
«Царство Боже» багате на дизайнерів. Одна з них, сестра Руслана, представила свої роботи на виставці – шкіряні сумки ручної роботи. Наші сестри були в захопленні від творчого замислу авторки. Адже жінки так люблять сумочки! І кожна з них хотіла б мати такий шедевр у своїй колекції.
Сестра Ольга вже добре знана в колі церковної сім’ї за свої вишиванки. Ось і цього разу вона принесла красиві костюми, рушники та серветки, зроблені в традиційному українському стилі.
Завдяки святу виявилося, що серед нас є чудові фотохудожники. Вміння впіймати неповторну мить відобразилося на гарних фото кількох творців.
У другій частині вечора були сценічні виступи. Декілька сестер декламували власну поезію, яка зворушувала щирістю та оригінальністю. Гість з дочірньої церкви Юрій з Володимира-Волинського подарував присутнім пісні під акомпанемент гітари. Одна з домашніх груп, знана своєю творчістю і гумором, представила смішну сценку. Режисером виявилася Лариса Кучій, яка вже неодноразово писала сценарії та вірші  у підготовці різних свят.
А наостанок свята всі присутні змогли скуштувати смачненькі тортики, які виготовила Оля Тарасюк, і разом з тим внести свій невеличкий благодійний внесок у служіння милосердя.
По завершенні вечора усі мали змогу гарно поспілкуватись, поділитися враженнями і пішли додому з піднесеним настроєм. Дякуємо Богу за такі чудові сімейні свята!

«ФІШКИ»

Одним із основних напрямків дитячого служіння церкви «Царство Боже» – є євангелізація, проповідування Слова Божого та знайомство дітей з Богом.

Декілька років назад Бог побудив служителів дитячого служіння під час літніх канікул, йти у двори, які навколо будівлі церкви та збирати дітей та підлітків та з користю проводити з ними час. Кожної п’ятниці ми переодягалися у казкових героїв та проводили різні конкурси та спортивні змагання. Коли вже сформувався постійний склад дітей, які приходили на ці зустрічі, ми почали збирати їх у приміщенні церкви та проводити для них повноцінні біблійні уроки, звісно з цікавими іграми та аплікаціями по біблійним темам. Дітям це подобалося і щоразу по закінченню уроків у загальноосвітніх школах вони поспішали до нас на вивчення Біблії. Через деякий час ми призупинили цю працю і вирішили трішки удосконалити та збільшити масштаби.

У червні 2012 році під час Євро 2012 ми провели спортивну акцію «Єврофішка»  для сімей, дітей, підлітків та молоді. Підбадьорювала нас кількість присутніх , а це було більше 600 дітей. Три дні з самісінького ранку і до вечора , як денний табір на спорт майданчику школи звучав веселий гамір дітей, панувала хороша атмосфера любові. Діти мали можливість не тільки розважатися, але й при цьому всьому більше дізнаватися про Бога. На майданчику було більше 30 розважальних пунктів, де кожен міг себе попробувати у чомусь новому. Також щовечора проходили дитячі служіннями на яких вже більше ми мали можливість впливати на дітей та сіяти в них.

Після цієї акції ми вирішили робити такі щомісячні євангелізаційні служіння для дітей з навколишніх дворів. Чому один раз на місяць? А це для того, щоб діти вспівали відпочити і саме головне засумувати за нами. Коли проводиш щотижня діти не так цінують це, а так вони з нетерпінням чекають та з задоволенням прибігають.

Із назви ми залишили саме слово «Фішка» і щоразу добавляємо щось нове по темі. От скажімо - «Дружня фішка», «Спортивна фішка», «Осіння фішка», «Пасхальна фішка» і т.д.

На служіннях ми спільно прославляємо Бога в прославленні, після чого представляємо тему вечора. Також обов’язково показуємо християнські сценки, через які, дітям легше сприймати інформацію, проводимо конкурси та показуємо відео сюжети на християнську тематику. Кожної «Фішки» ми даємо час усім бажаючим, тобто, усі можуть реалізувати свої таланти на нашій сцені. Щоразу ми відкриваємо для дітей, якусь важливу тему, і на біблійних прикладах показуємо правильний погляд на дану ситуацію.

Дякуючи Богу, вже більше року ми працюємо з цими дітьми і щоразу їх стає більше. Багато хто уже відвідує недільні дитячі та молодіжні зустрічі. Ми стоїмо на тому, що наша «Фішка» - це Ісус Господь , і все це робиться з Його забезпеченням та по Його благословенню. Саме через нашу дружбу, через власний приклад ми несемо цьому молодому поколінню нове бачення, нові можливості і саме головне – живого, справді діючого і люблячого Бога. Ми переконалися, що кожна наша справа для Бога, вона не загублена і не пройшла даремно. Зараз ми пожинаємо плоди нашої праці, яка  була проведена і це прекрасно, це дає новий заряд, з новими силами, з більшим потенціалом працювати для Бога. 

Тато, мама, я - сім'я

Служіння для сімей провело 3 щорічні змагання  «Тато,мама, я – сім’я». Веселі конкурси, естафети, розіграші призів, визначення найкращої команди, цікаві коментарі журі – все це створювало прекрасну дружню атмосферу. Наприкінці свята всі команди разом спрбували "вишити" рушник. Це їм вдалося дуже добре і водночас допомогло зрозуміти: не важливо, хто з них стане призером, перемога вже в тому, що всі вони в єдності.  

Пікніки на природі

Гарною традицією у церкві «Царство Боже» стали спільні виїзди на природу. Ось і цього літа брати і сестри поїхали на відпочинок у ліс, неподалік від Луцька. Поблизу галявини, на якій зробили пікнік, знаходиться футбольне поле та площадка для волейболу. Отож, відпочинок був бажаний для кожного. Хтось прогулявся лісом і назбирав суниць, хтось грав теніс, хтось – футбол. А дехто просто спілкувався, те, чого так не вистачає в суворому ритмі міста.
Як тільки приїхали до лісу, мало не почався дощ. Проте ніхто не злякався, а почали разом молитись. Особливо щиро просили гарної погоди дітки. І – о диво! В той час як в Луцьку проходила злива, на галявині було сонячно завдяки милості Небесного Отця.
Люди особливо здружуються за спільним столом. Цього разу усі приносили з собою щось смачненьке, а про основні продукти подбали служителі церкви. Брати запалили вогнище і смажили ковбаски, а потім всі разом їх смакували.
Як же добре відпочивати з рідною церквою, адже це сім’я, в якій є місце кожному.