Культурно-просвітницький центр "Нове життя"

  Ще за часів комуністичного режиму тоді ще простий роботяга Олександр Рудинець з командою друзів проводив масштабну євангелізацйну діяльність. У перші роки незалежності, коли тиск влади відчутно знизився, євангелізації користувалися шаленим успіхом у духовно збіднілих людей. Бачення цього служіння включало донесення  Слова Божого до усіх верств населення і – головне – інтелігенції. Оскільки посередництвом духовного об’єднання зробити це було важко (адже багато людей ще мислили стереотипно), Олександр з друзями вирішили започаткувати світську організацію – Культурно-просвітницький Центр «Нове Життя».
Спочатку волонтери з різних деномінацій, а згодом і прихожани Незалежної Христової Церкви, пастором якої був Олександр Рудинець, зробили багато значимої роботи у сфері благовістя. Вони відвідували військові частини, тюрми, де розповідали про Спасителя, співали пісні, транслювали фільм «Ісус». Уся ця робота дала свій результат: вже через кілька років багато відомих у м. Луцьку офіцерів, лікарів, підприємців віддало життя Богу і відвідувало церкву, дехто таємно приїжджав до Олександра для молитви.
 Проходив час і основні завдання КПЦ «Нове життя» змінювалися. Протягом існування під його началом пройшло багато тренінгів, семінарів для молоді, сімей. Кілька разів ці школи відбувалися за кордоном.
 Під патронатом КПЦ «Нове життя» було організовано ряд музичних проектів.
Першим таким дійством став масштабний музичний проект «Stop Sin», який відбувався щороку і збирав для виступу музикантів з усіх куточків України, Польщі, Німеччини, США та Нової Зеландії. Згодом «Stop Sin» з Луцька перемістився в інші міста України. Відповідно до цілей проекту передбачалося широкими масштабами і якістю проведення показати, що християни – це не гурт захованих боягузів, а «піонери» у всіх сферах життя.
  З часом, коли масштабами проведення дійств і  цікавими шоу здивувати українця стало важко, вирішили організовувати музичний проект «Chill Out». Цілями цього заходу передбачалося  зруйнування перешкоди між артистом і слухачем. Розпочиналися «Chill Out»  обіднім спілкування з молоддю на майдані, де кожен бажаючий мав можливість пограти на музичних інструментах, а по обіді відбувався концерт, який міг перериватися спілкуванням співаків з глядачами. В концерті брали участь музиканти і танцювальні колективи церкви «Царство Боже».
КПЦ «Нове Життя» постійно співпрацював з закордоними партнерами. За період його діяльності було виграно чимало ґрантів для організації євангелізаційних заходів та проведено різноспрямовану роботу.

  Під час однієї з поїздок до Польщі молодь церкви і музиканти гурту «Слід» виявили цікавий для себе арт-фестиваль «SLOT», який збирав на кілька днів близько 5000 молодих людей з усього світу. Запалилися ідеєю і вирішили зробити таке ж дійство у себе. Так і з’явився фестиваль «Up fest», який користувався шаленим успіхом, бо був цікавий і доступний для широких мас. На фестивалі функціонувало кілька сцен різного типу та ідейного спрямування, близько ста різноманітних гуртків та майстер-класів, цікаві семінари. На вечірньому концерті виступали відомі українські та іноземні виконавці. Згідно з баченням фестивалю передбачалось залучити до організації багато молоді і не проповідувати відкрито, але послужити усім, хто прийде і явити Бога своєю діяльністю. Тому багато виконавців і співорганізаторів не були християнами. Фестивалі відбувалися в Старому місті, на стадіоні «Авангард», а також у таборі за межами Луцька. «Upfest» працює і до сьогодні. Раз у два роки відбувається масштабний фестиваль, а протягом року невеликі тематичні вечірки.
Крім масштабних музичних проектів, волонтери активно задіяні у відвідуванні усіх найближчих тюрем та колоній, лікарень та притулків для дітей і людей похилого віку. КПЦ «Нове Життя» - це чудова можливість достукатися до різних установ і розповідати про нашого Спасителя.

  На початку 2013 року був започаткуваний клуб «WaterWalkers» (ті, хто ходить по воді). На честь відкриття молодіжного клубу було запрошено відомий білоруський гурт "NUTEKI". Більше 300 молодих людей взяли участь у концертній програмі. З самого початку концерту в залі панувала радісна дружня атмосфера, молодь щиро підтримувала співаків і разом з ними виконувала пісні. Наприкінці вечора один з солістів коротко розповів про дію Божу в його житті і запросив присутніх на творчу зустріч з гуртом наступного дня. Ця зустріч стала хорошою нагодою для всіх її учасників дізнатися секрет успіху гурту і зокрема її соліста Міши Накарашвілі. Міша закликав усіх бажаючих прийняти рішення змінити своє життя і разом з ним промовити молитву покаяння.  

У цьому клубі молоді жителі міста можуть реалізовувати свої таланти, відвідувати вечірки, кіно-перегляди, квести, домашні посиденьки та долучатись до багатьох інших цікавих зустрічей. 

Декілька років назад Бог побудив служителів дитячого служіння під час літніх канікул, йти у двори, які навколо будівлі церкви та збирати дітей та підлітків та з користю проводити з ними час. Кожної п’ятниці вони переодягалися у казкових героїв та проводили різні конкурси та спортивні змагання. Коли вже сформувався постійний склад дітей, які приходили на ці зустрічі, то почали збирати їх у приміщенні церкви та проводити для них повноцінні біблійні уроки, звісно з цікавими іграми та аплікаціями на біблійні теми. Дітям це подобалося і щоразу по закінченню уроків у загальноосвітніх школах вони поспішали на вивчення Біблії. 

У червні 2012 році під час Євро 2012 провели спортивну акцію «Єврофішка»  для сімей, дітей, підлітків та молоді. Там було більше 600 дітей. Три дні з самісінького ранку і до вечора , як денний табір на спорт майданчику школи звучав веселий гамір дітей, панувала хороша атмосфера любові. Діти мали можливість не тільки розважатися, але й при цьому всьому більше дізнаватися про Бога. На майданчику було більше 30 розважальних пунктів, де кожен міг себе попробувати у чомусь новому. Також щовечора проходили дитячі служіннями на яких вже більше ми мали можливість впливати на дітей та сіяти в них. 
Після цієї акції вирішили робити такі щомісячні євангелізаційні служіння для дітей з навколишніх дворів. Із назви ми залишили саме слово «Фішка» і щоразу добавляється щось нове по темі. От скажімо - «Дружня фішка», «Спортивна фішка», «Осіння фішка», «Пасхальна фішка» і т.д.
На служіннях є спільне прославлення Бога, християнські сценки, через які, дітям легше сприймати інформацію, конкурси та відео сюжети на християнську тематику. Кожної «Фішки» усі бажаючі можуть реалізувати свої таланти на сцені. 

На даний час керуючою культурно-просвітницького центру "Нове Життя" є Третяк Оксана.