Медіа-служіння

Медіа служіння розпочало свою діяльність із того часу, як проповіді пастора Олександра Рудинця вийшли у радіо ефір. Багато позитивних відгуків приходило від слухачів стосовно цієї радіопрограми. Поряд із нею почала видаватись щомісячна газета «Жива Вода». Через деякий час у церкві з’явились  професіонали, котрі посприяли пропованню Євангелія на телебаченні. Телепрограми носили різноманітний характер: мали вигляд проповідей, були присвячені різним актуальним темам, готувались спеціально для дітей. У цей же час медіа служіння церкви почало видавати газету «Спасіння». Попит на видання був значний. Кілька сотень адресатів з України щотижня замовляли цю газету. Вона містила свідчення, проповіді пастора, уривки з книг, цікаві історії, жарти і т. д.
Пройшов деякий час і церква закупила власне обладнання для відеозйомки та монтажу. Медіа служителі почали робити дитячу передачу з казковими героями Тимком і Галинкою. Герої захоплювалися різними сферами життя дітей та обговорювали між собою цікаві дитячі теми. Також знімалась молодіжна передача з музичною сторінкою «Проти течії», яку вела Оксана Бугайова (вокалістка гурту «Слід»). Телепередачі виходили у ефірі «Волинського Телебачення» та телеканалу «Аверс».
На даний момент служіння має власну необхідну для запису аудіоапаратуру (що дає можливість забезпечувати діяльність церкви аудіозаписами) і випускає програми на радіо та телебачення. Протягом 2011-2012 років на Волинському телебаченні та радіо транслювались програми "Відкрита Біблія", виготовлені творчими силами церкви. На сьогодні трансляція цієї програми відбувається на телеканалах CNL- Україна та Аверс.

Крім цього, медіа студія видавала тижневик «Пульс», котрий розповсюджувався серед прихожан церкви «Царство Боже» безкоштовно. Наразі записує і тиражує записи проповідей.
Справи медіа студії ведуть:  Ярослава Лисюк, Павло Гльоза, Тарас Рудинець та Надія Марчак. Також служінню допомагають ініціативні люди, робота яких завжди екстра потрібна.

Дивіться телепрограми "Відкрита Біблія" на телеканалі CNL у четвер о 17:20 та вівторок о 19.30,

на каналі Аверс в суботу о 16.30 та вівторок о 18.00

або на каналі Youtube www.youtube.com/user/kgmedias