Молитва

Молитва – це дихання церкви. Ісус сказав, що Дім Божий буде названий Домом молитви. У нашій церкві проходять кілька різнопланових служінь: щочетверга – служіння зцілення і звільнення, щоп’ятниці – загальноцерковне молитовне служіння.
У житті людей відбуваються надзвичайні речі, коли церква молиться. А тому загальноцерковне молитовне служіння направлене на досягнення таких цілей: пошук Божого лиця; наповнення силою Духа Святого; молитва за пастора церкви (як Ор і Аарон тримали руки Мойсея, так нашим завданням є підтримувати пастора молитвою); молитва за всі служіння, що відбуваються в церкві та за відповідальних за них служителів, заступлення за Божий народ; благання про єдність Тіла Христового, за страх Божий в народі, щоб піднялася віра в серцях, щоб у людей була спрага по Слову Божому, щоб між віруючими була любов; молитва за зцілення, за звільнення і за потреби один одного, за робітників на Божій ниві  (щоб Господь додавав  спасенних до церкви); заступлення за місто, в якому ми живемо, щоб воно процвітало і щоб прийшов Божий порядок, за мера та його команду. У 2013 році служіння набуло нового формату. Відтепер кожна група служителів молиться щоп'ятниці за свої служіння. 
У церкві сформувалась група молитовників, серця яких наповнені любов’ю до Бога, пастора і церкви. Це великий привілей брати участь у Божій роботі, коли ми з допомогою Духа Святого руйнуємо твердині молитвою та утверджуємо Боже Царство. Ми віримо, що Господь може змінити хід історії, коли люди будуть ревно молитись. А особливо торкається Божого серця, коли ми у молитві заступаємось за інших. Молитовна церква – це сильна церква, в якій обов’язково будуть чудеса і знамення, яка впливатиме на місто та нестиме людям Божу любов і зцілення. Маніфестом загальноцерковного молитовного служіння є цитата з послання до Ефесян 3:20-21: «А Тому, Хто може зробити значно більше над усе, чого просимо або думаємо, силою, що діє в нас, Тому слава в Церкві та в Христі Ісусі на всі покоління на вічні віки. Амінь.»