Молодіжне служіння

Молодіжне служіння
Молодіжне служіння
Молодіжне служіння
Молодіжне служіння
Молодіжне служіння
Молодіжне служіння
Молодіжне служіння
Молодіжне служіння
Молодіжне служіння
Молодіжне служіння
Молодіжне служіння
Молодіжне служіння
Молодіжне служіння
Молодіжне служіння

http://vk.com/waterwalkers

Помазання Рудинця Тараса на пастора молодіжного служіння відбулося в 2002. Першим завданням нового лідера було заручитись довірою молоді і після тривалої паузи привернути увагу молоді до служіння. «Було нелегко проповідувати тим, з ким ти вчора зривав чужі проповіді», – каже Тарас. Він формувався як особистість, коли служив, а молодь за цим спостерігала.

Молодіжні служіння проходять щотижня у суботу ввечері в новому залі церкви. Форма служінь найчастіше традиційна: прославлення і проповідь. Інколи на служіннях проводяться дискусії на актуальні духовні та світські теми, різні семінари і навчання.
Молодіжний гурт прославлення протягом цього часу змінював свій склад, але існував стабільно. Хтось приходив, хтось – йшов, але був вірний кістяк, який тримав гурт у формі. Функції лідера молодіжного прославлення спочатку виконував Тарас Рудинець, але на сьогодні молодіжка має нового сформованого і компетентного керівника групи – Павла Гльозу.

Лідером танцювального служіння, котре знаходиться у підпорядкуванні молодіжного служіння, спочатку була Олександра Рудинець, дружина пастора Тараса, а згодом вона передала ці обов’язки Олені Павловій.


Вже протягом кількох останніх років молодіжне служіння організовує табори для молоді. Двічі табір проводився у Карпатах, одного разу поблизу міста Маріуполь Донецької області, також у селі Бакота Хмельницької області. Усі табори були непередбачувані та цікаві, кожен по-своєму: один – масовий, другий – релаксуючий, третій – екзотичний.

У 2005 році молодіжне служіння об’їздило регіональні церкви з євангелізаційними концертами «Chill Out». У програмі була жива музика, хіп-хоп та брейк-денс, і багато свідоцтв молодих людей. Такі виїзди молоді дали свій результат для кожного: для тих, хто приходив подивитись, – нове життя у Ісусі Христі, а для тих, хто служив, – великий і незабутній досвід.
Молодь церкви бере активну участь у створенні телепрограм, різноманітних концертів і фестивалів, що проводить церква або сприяє у їх проведенні.

У жовтні 2007 року розпочав свою діяльність підготовчий курс навчання лідерів молодіжного служіння «Перезавантаження». Усі, хто пройшов цей курс, здобули багато практичних навиків, котрі стали у нагоді для проповідування Євангелія саме молодим людям.

У 2008 році четверо молодих людей відвідали молодіжну конференцію у південній Німеччині. Туди прибуло близько 200 делегатів із 10 країн світу.

Крім Богослужінь, молодіжка організовує і дозвілля. Взимку – бавимося в сніжки, колядуємо, відвідуємо каток, щотижня граємо у футбол. Влітку – їздимо на природу, екскурсії, фестивалі.

У 2010 році молодіжка прийняла 25 молодих місіонерів з Англії. Цілий тиждень з ранку до вечора спільно з англійською молоддю ми роздавали листівки, проповідували і молилися за людей, а щовечора робили міні-концерти в різних районах міста. Завершилася євангелізація великим концертом біля гіпер-маркету «Там-Там».

У 2012 пастор Тарас з дружиною Олександрою відвідали молодіжну конференцію у Великобританії. Це був чудовий час спілкування з двома сотнями гарячих молодих людей зі всього світу. Тарас загорівся бажанням повезти на таку конференцію команду служителів з Луцька і в 2013 році група з восьми людей поїхала на молодіжну конференцію до Нідерландів. Крім 3 чудових днів конференції мали коротке турне країнами Європи. Відвідали столиці і визначні місця Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Франції, Чехії.

Генеральним і незмінним баченням служіння для молоді є вплив на долі молодих людей через закладення в їх серця християнського фундаменту. А також, як наслідок, залучення молодих людей у різноманітні служіння церкви задля ефективного проповідування Євангелія іншим, не спасенним, людям.

Бог привів в молодіжне служіння нових талановитих людей і пастор Тарас зрозумів, що це вдалий час робити крок до молоді міста. Тому на початку 2013 року молодіжка започаткувала клуб «WaterWalkers» (ті, хто ходять по воді). У клубі молоді жителі міста можуть реалізовувати свої таланти, відвідувати вечірки, кіно-перегляди, квести, домашні посиденьки та долучатись до багатьох інших цікавих зустрічей.

Ми віримо, що Бог буде використовувати молодих людей, як активних діячів на Своїй землі.