Музичні проекти

STOP SIN (1999 – 2003 рр.)
Спочатку після проголошення незалежності України у суспільстві був відчутний культурний і духовний голод. Пастор Олександр та Ігор Боцеровський – брат із церкви та член групи прославлення – зуміли «піймати хвилю» та організувати великий міжнародний музичний проект із назвою «Stop Sin» (зупини гріх). Девіз цього проекту: «Зупини гріх у своєму місті». Після першого концертного дня проекту «Stop Sin» усі відвідувачі та самі організатори побачили, що це дійство було насправді великим і потужним за усіма його основними параметрами: на ньому виступило багато музичних християнських гуртів із України та з-за кордону, а головне: на нього прийшло багато молодих людей, які почули, що для того, щоб мати успішне та процвітаюче життя, треба перш за все зупинити у ньому гріх. Після закінчення серій концертів, «Stop Sin» вирушив у подорож по курортних містах півострова Крим, щоб і там люди почули це послання – «Зупини гріх!». Загалом проект «Stop Sin» об’єднав навколо себе численну кількість людей з різних куточків світу: України, Польщі, Німеччини, Великобританії, Нової Зеландії та США. Через «Stop Sin» багато людей почули про Христа і прийняли Його у своє серце.
CHILL OUT (2005-2007 рр.)
Із переходом від комуністичного до демократичного суспільного устрою громадяни нової незалежної держави почали змінюватись. Одразу після отримання права на вільний вибір і свободу висловлювання, люди були спраглими до всього нового та цікавились будь-якою інформацію, були щирими і співчутливими. Минуло кілька років і народ став більш поінформованим, для кожної особи її власна думка стала  «номером один» при вирішенні будь-якого питання, кожен почав цінувати свій особистий час, людей стало важче здивувати, так як серця їх стали менш відкритими. У зв’язку з цим церкві довелось змінювати методи проповідування Євангелія. Особистий і безпосередній контакт з людьми було замінено масштабними концертами. Невеликі виступи молодіжної команди прославлення під назвою «Chill Out» (Чілл Аут) стали втіленням цього контакту.
Молодь церкви з проповідуванням Євангелія виїжджала у різні міста та села Волинської області. Одразу після приїзду у призначені місця молодь намагалась повідомити якомога більшій кількості людей про те, що незабаром у їх місті чи селі відбуватиметься невеликий концерт. Для цього молоді люди розклеювали плакати і роздавали перехожим запрошення. Протягом дня зі сцени було чути музику, під вечір на концерт сходились місцеві жителі, з якими спілкувалась приїжджа молодь. На самому концерті люди могли почути пісні, побачити виступи танцювальної команди у стилі брейк-денс та хіп-хоп, а також послухати молодих людей, які розповідали про те, як Ісус змінив їх життя. На завершення концерту «Chill Out» усі дивились короткометражний фільм про життя Ісуса Христа. Після нього кожен міг з допомогою молодих служителів церкви помолитись і прийняти Ісуса в своє серце. Метою проекту «Chill Out» було продемонструвати людям новий спосіб мислення і життя молоді, послужити їм своїм спілкуванням і розумінням, підтримати і дати нову надію.
UP fest (2006-2009 рр.)
Уже кілька років поспіль молодь церкви «Царство Боже» відвідує у Польщі мистецький фестиваль SLOT (СЛьОТ). З плином часу бажання молодих людей церкви зробити щось подібне в Україні зростало. Божою волею ми отримали зв'язки, можливості і ресурси для того, щоб провести протягом 1-3 вересня 2006 року подібний фестиваль із назвою «UP fest» у Луцьку.
Мета фестивалю «UP fest» – підштовхнути людей до руху вгору (переклад вгору на англ. -up), дати впевненість у своїх силах і здібностях. Фестиваль складався з виступів музичних гуртів на двох сценах, великій та малій, семінарів, а також з близько 30 майстер-класів, типу: навчання грі на музичних інструментах, зйомки і монтаж відеофільмів, капоейра, Hip-Hop, графіті, ковальство та інші види образотворчого мистецтва. Семінари мали мотивуючий характер і стосувались важливих соціальних і психологічних тем. UP tv – власне телебачення фестивалю, яке фіксувало усі його події, і щовечора транслювало найяскравіші та найцікавіші моменти поточного дня. Кожен учасник мав змогу побачити себе на широкоформатному екрані. На великій сцені виступили відомі гурти з України, Польщі, Швеції, Швейцарії та США. Шанувальники джазової та електронної музики відпочивали у відповідних джазовому та експериментальному кафе.
За тим же принципом у 2008 році відбувся і другий «UP fest». Він тривав з 15 по 17 серпня. Цього разу він був організований на території старого міста Луцьк.
Гурт «To leave a trase» (екс-«Слід»)
«To leave a trase» – команда молодих музикантів-християн, які присвятили своє життя Богу. Гурт пише та виконує музику у стилі NU-метал. Команда уже має записаний дебютний альбом «За цим світом» 2004, демо «EP» Слід 2007 і «Демо 2008». В 2009 році був випущений другий альбом гурту під назвою «Fight your evil side». Своїми враженнями від музичної діяльності ділиться Оксана Бугайова: «Ми живемо зараз у світі, де треба робити вибір кожного дня: відмовитися від своїх мрій чи боротися за їх життя, відмовитися від совісті, чи керуватись нею, ставати кращою людиною, чи не турбуватись про це зайвий раз, миритись з обставинами чи не здаватись, слідувати за цим світом чи за Богом. Наше життя та щоденний вибір відображені в піснях, ми граємо музику, яка подобається і нам, і іншим. Хочемо, щоб після кожного нашого концерту дорослі люди та діти йшли додому щасливіші. Ми дуже раді знати, що комусь близька котрась із наших пісень, і що людина може співставити себе зі змістом чи настроєм пісні і знайти відповіді для себе».

Гурт NUTEKI (2013p.)
23 березня відбулось відкриття молодіжного клубу «WATERWALKERS». З цієї нагоди був організований концерт християнського рок-гурту «NUTEKI». Більше 300 молодих людей взяло участь у концертній програмі, частина з них – невіруючі хлопці та дівчата. На початку зустрічі проводилась лотерея, учасниками якої стали всі, хто залишив свої особисті дані в анкетах. Переможці виграли карти пам’яті та навушники. Надалі ці анкети стануть хорошим приводом для організаторів заходу підтримувати зв’язки з невіруючою молоддю.
З самого початку концерту в залі панувала радісна дружня атмосфера, молодь щиро підтримувала співаків і разом з ними виконувала пісні.  Наприкінці вечора один з солістів коротко розповів про Божу дію в його житті і запросив всіх присутніх на творчу зустріч з гуртом «NUTEKI» наступного дня. Ця зустріч стала хорошою нагодою для всіх її учасників дізнатися секрет успіху гурту і зокрема її соліста Міши Накарашвілі. 
Міша розповів про тяжкі роки свого дитинства і про те, як в підлітковому віці він прийняв Бога своїм Спасителем. В той час він став «білою вороною» в своїй компанії і майже всі друзі відвернулися від нього. Але зараз, коли пройшло 7 років після тієї визначної дати, він дивиться на поламані долі своїх колишніх друзів і розуміє від чого його вберіг Бог. Тепер він знає Божу волю на своє життя, отримує задоволення від улюбленої справи, має красуню-дружину і почувається щасливим. Але цьому всьому передував момент покаяння. Тому Міша закликав всіх бажаючих прийняти рішення змінити своє життя і разом з ним промовити молитву покаяння. Більше 20-ти людей підтримали його в молитві і 20 погодились на те, щоб і надалі розвивати дружні стосунки з молодіжним клубом «WATERWALKERS».