Пастор

Олександр Ростиславович Рудинець народився 19 березня 1962 року в місті Луцьку у пологовому будинку на вулиці Шевченка. Цікаво, що у тому ж пологовому будинку народилась і його майбутня дружина – Ольга. З дитинства Олександр і Ольга відвідували баптистську церкву, так як батьки, а також дідусі та бабусі обох були віруючими. Дідусі Ольги були пасторами, а сам пастор Олександр вже у четвертому поколінні християнин. «Сьогодні у служінні та особистому житті це особливо благословенно і відчутно», — каже Олександр.
У радянські часи через приналежність до общини віруючих та християнські погляди діти у школі піддавались знущанням. Про вищий навчальний заклад такому школяру за комуністичної системи годі було й мріяти. З дитинства Олександр Рудинець навчався музиці: спочатку в музичній школі, а згодом у музичному училищі, де він грав на трубі. Під кінець навчання йому дали зрозуміти, що з християнськими поглядами стати вчителем не вдасться, тому він був змушений припинити здобуття освіти.
Коли Олександра призвали до армії, його як «політично ненадійного» було направлено на службу у будівельний батальйон. Одного разу на будівництві з підйомного крану зірвався піддон з цеглою і впав униз, де працювали будівельники. Але Олександра і його друга-християнина жодна із цеглин, що впала вниз, не зачепила. Тоді він зрозумів, що це знак від Бога і пообіцяв до кінця днів Йому служити.
Після служби в армії Олександр Рудинець грав у церкві на трубі, а згодом став керівником оркестру. З часом заснував у церкві музичну школу та два оркестри і написав близько сотні інструментувань християнських пісень для духового оркестру, якими до сьогодні люди користуються у всьому світі.
У 1992 році Олександр Рудинець став пастором церкви. З самого початку вона носила назву «Незалежна Христова Церква». У 1995 році пастору було відкрито бачення на побудову великого храму. У 2002 році церкву було перейменовано, нова назва «Царство Боже» стала уособленням царської сутності кожного християнина.
У 2003 році церква «Царство Боже» та інші дочірні церкви створили об'єднання з однойменною назвою і Олександр Рудинець став єпископом цього руху.
За сприяння пастора Олександра створено кілька фондів, які виконують різноманітну благодійну роботу. Сьогодні ці інституції відомі на Західній Україні та провадять дуже активну соціальну діяльність.
2010 року пастору було присвоєно звання доктора служіння.