Сімейне служіння

Сімейне служіння
Сімейне служіння
Сімейне служіння
Сімейне служіння
Сімейне служіння
Сімейне служіння
Сімейне служіння
Сімейне служіння
Сімейне служіння
Сімейне служіння
Сімейне служіння
Сімейне служіння

Сімейне служіння "народилось" в жовтні 2007 року і з цього часу продовжує своє функціонування. Лідери служіння Леонтій та Олена Бондарук керуються дуже цікавим та креативним веденням.
Його оригінальність починається вже з того, що служіння має свій герб, елементи якого символізують єдність нестримної течії Слова Божого, міцність вогню Духа Святого, Божої любові та укріплення Божих настанов. Крім того, кожного разу ця пастораль проводиться у новій формі – українських вечорниць у вишиваних сорочках та шароварах з виконанням колядок, вечора у французькому стилі з виконанням романсів та Ейфелевою вежею (під час привітання жінок церкви з Восьмим березня), романтичної вечері при свічках або затишного сімейного спілкування при настільних лампах. Кожного разу господині вечора пригощають усіх присутніх якимись новими стравами: варениками, круасанами, піцою, тортом, пиріжками. Сімейні пари залучаються до гри в сценічних постановках, розважальних вікторинах та змаганнях, а також мають можливість ділитися даними Господом откровеннями, життєвим досвідом, розповідати про ситуації, які трапляються в подружньому житті, отримувати молитовну та словесно-моральну підтримку. Кожне нове подружжя приймається в коло сімейних пар посередництвом своєрідної посвяти в рицарі сімейного ордену і отримує в подарунок побажання-настанову на кожен день.
Одним словом, люди, котрі мають досвід сімейного життя збираються для того, щоб служити один одному. Через такі компоненти, як порада, втіха, свідоцтво, сім’ї, які знаходяться у кризі або мають проблеми, отримують відповіді від Ісуса. Адже Бог не просто хоче відновлення сім’ї, Він здатен змінити саму основу, Господь в сім’ї не третій –  і часто зайвий – а перший і головний. Сім’ї, котрі це прийняли (навіть якщо позаду вже 10-20 років подружнього життя), бачать у своєму житті дивовижні результати.
Також під час сімейних зустрічей члени подружжя навчаються слухати один одного, спілкуватись, радувати та дивувати один одного. Сім’ї  моляться за відновлення почуттів, за правильні пріоритети і цінності. Збираючись разом, всі вони відчувають себе частиною великої сім’ї, у котрій всі важливі та улюблені.