Служіння зцілення і звільнення

Служіння і діяльність без Бога – це просто форми, але коли вони натхненні Святим Духом – тоді це надзвичайні інструменти, через які зростає сильна армія для «Божої ниви». Служіння звільнення і зцілення взяло свій початок від регіональної церкви «Мир Божий», зібрання якої проходило з 1996 року в кінотеатрі «Мир» у Луцьку. В той час була відкрита гаряча телефонна лінія для всіх мешканців України. Дзвінки надходили з різних міст цілодобово. Бог дав дари людям і сформував команду, яка молилась за зцілення. Девіз служіння звучав: «Якщо Син Божий Ісус Христос звільнить – істинно будеш звільненим». Основна ціль – служіння і прославлення Духа Святого. «Мир Божий» служив для всього міста і навіть для тих, хто приїжджав з інших міст і сіл. Було проведено сотні консультацій по звільненню людей. В церкві «Царство Боже» служіння звільнення і зцілення функціонує по сьогоднішній день. Відповідальною за це служіння є Світлана Михайлівна Житіхіна.
Формулою служіння зцілення і звільнення є слово Матвія 4:23-24: «І ходив Він по всій Галілеї, по їхніх синагогах навчаючи та Євангелію Царства проповідуючи, і вздоровлюючи всяку недугу, і всяку неміч між людьми. А чутка про Нього пішла по всій Сирії. І водили до Нього недужих усіх, хто терпів на різні хвороби та муки, і біснуватих, і сновид, і розслаблених, і Він їх уздоровляв».
Це завдання Господь Ісус доручив своїм послідовникам перед тим, як вознісся на небеса. У наші дні Дух Святий допомагає служити. Коли люди народжуються згори при покаянні, то не всі одразу приймають своє зцілення і звільнення – духовне, душевне та фізичне. Тому є служителі, через яких діє Дух Святий і через спілкування, через молитви покаяння, сповідання гріхів нагадує, в чому ще необхідно покаятись, від чого відректись, кого і що пробачити. Помазання Святого Духа необхідне для звільнення, зцілення і наповнення миром. Ціль служіння – допомогти новонаверненому християнину, який покаявся, стати новим творінням, принести плід (Галатам 5:22-23), вирости з віку духовного немовляти в мужа досконалого. Служитель, покликаний Богом, спираючись на фундамент Слова Божого, є інструментом Святого Духа. Він оперує такими дарами, як слово знання (в чому причина), слово мудрості (що робити) і даром віри. Служитель, наділений даром розрізнення духів, допомагає звільнитися від бісівського гніту, зруйнувати твердині, які заважають рухатись вперед (2 Кор. 10:4-6). Те саме, що робив Ісус Христос під час Свого  земного служіння, у наш час здійснює Його заступник – Дух Святий – Своїми дарами через служителів. Щочетверга під час служіння проходять прославлення, проповідь, помазання, молитва.