Театр

Театр
Театр
Театр
Театр
Театр
Театр
Театр
Театр

Театральне служіння у церкві «Царство Боже» бере свій початок з утворення акторської трупи «Благовістя» у 1999 році. З самого початку служіння визначило для себе дві цілі:
1. Cлужити в самій церкві для настанови і духовного зрощування християн (важливо, щоб люди розуміли свої прогріхи, недоліки та помилки і хотіли цього  позбутися);
2. Здобувати людські душі для Христа. Після проведення перших вистав ми дійшли висновку, що донесення Євангелія до людей театральними засобами часто більш ефективне, ніж використання засобів вербальних. Адже сценічні дійства швидше заполоняють увагу людей, відкривають їхні серця, руйнують бар’єри.
Театральна група   відвідувала з християнськими програмами вихованців шкіл-інтернатів, дитячих будинків,  гостювала у братніх церквах. У сценічному репертуарі цього служіння наявні особливі програми, з якими актори часто бували в геріотричних центрах, лікарнях.
У 1999 році активно проводились євангелізаційні дійства біля ВДУ ім. Лесі Українки, відбувалась концертна програма «Stop sing» («Зупини гріх»), в яких театральне служіння щоразу брало активну участь. Два роки потому в парку ім. Лесі Українки було проведено ще одну акцію, яка являла собою велике театралізоване дійство і в якому більшість з присутніх дітей та дорослих були не просто глядачами, а дійовими особами.
Протягом трьох років (з  до  ) за участю знову таки служителів церковного театру на Волинському телебаченні створювалася  дитяча християнська передача під назвою «Спасіння». Крім  того, учасники служіння неодноразово брали участь у фестивалях християнського мистецтва у м. Маріуполь та у щорічних фестивалях «Весняна повінь» у м. Львові.
З часом театральне служіння взяло на себе місію служити в організації християнського дозвілля, що включало в себе: приготування та проведення весіль, днів народжень християнських вечірок. Це стало ще однією можливістю свідчити про Христа та християнські цінності людям, які приходили на такі заходи.
На сьогодні до служіння долучаються все нові й нові люди. У створенні окремих номерів залюбки беруть участь і музиканти церкви, і дизайнери і служителі відео- та медіа-служінь. У 2009 році служіння святкувало 10-річний ювілей. Слава Богу! Програма, в яку було включено лише найцікавіші та найяскравіші номери, зайняла понад дві години. Керівники ж цього служіння впевнені у тому, що найцікавіше – попереду. Адже Бог обдаровує фактично кожного певним талантом, за розвиток якого згодом усі ми дамо звіт перед Отцем, а тому виявлення цих талантів і їх розвиток – в перспективі!